آخرین مطالب

خدمات مسافرتی ماتا

خدمات مسافرتی ماتا

سفر همیشه جذاب است، اما جذابیت دردسرهای زیادی دارد. از لحظه‌ای که تصمیم به سفر کردن می‌گیرید تا زمانی که سفر به پایان می‌رسد و به محل زندگی‌تان بازمی‌گردید، کارهای زیادی باید انجام دهید که چندان خوشایند نیستند و وقت و انرژی بسیاری از شما می‌گیرند؛ چرا که سفر کردن و برنامه‌ی سفر نیاز به هماهنگی‌هایی دارد که گاه بسیار جزئی هستند و سفری لذت‌بخش خواهد بود که تمام هماهنگی‌های آن به بهترین شکل ممکن و در بالاترین سطح انجام شده باشد و همچنین جزئیات برنامه‌ی سفر نیز به دقت رعایت شده باشد. اما اگر شما فرصت کافی برای رسیدگی به برنامه‌ی سفر، جزئیات و هماهنگی‌های آن را نداشته باشید، آیا بازهم می‌توانید انتظار یک سفر لذت‌بخش، همگام با انتظار‌ها و توقعات خود و خانواده یا دوستان‌تان و همراهانتان را داشته باشید؟ قطعا پاسخ این سوال مثبت نیست. چون اگر در سفری نتوانید به یکی از انتظارات یا کارهایی که دوست دارید در سفرتان انجام دهید، نرسید زمان را از دست می‌دهید و ممکن است دیگر هیچ‌وقت نتوانید به خواسته‌تان برسید یا ممکن است زمان بسیار زیادی طول بکشد تا بتوانید دوباره به همان مقصد سفر بروید و همان کار را انجام دهید.

با این توضیح مشخص می‌شود که سفر و برنامه‌ی آن بسیار حیاتی و مهم است و باید پیش از تصمیم گرفتن برای مسافرت، از هماهنگی‌ها و رعایت جزئیات برنامه‌ی سفر مطمئن باشید.

به دلیل این اهمیت زیاد است که ماتا، تلاش کرده است تا خدمات مسافرتی را در طیفی گسترده و کامل، با رعایت تمام جزئیات و هماهنگی‌ها برای مشتریان فراهم کند، در این خدمات هر آنچه از یک سفر ایده‌آل و لذت‌بخش انتظار می‌رود گنجانده شده است.

خدمات سفر:

تدوین برنامه‌ی سفر

تهیه‌ی پاسپورت و ویزا

رزرو و خرید بلیت هواپیما

ررزو و خری بلیت کشتی‌های کروز

رزرو و اجاره‌ی خودرو

رزرو و خرید هتل

حمل‌ونقل به هتل و فرودگاه

تأمین امنیت سفر و پرواز

حمل‌ونقل حیوانات خانگی

ارائه‌ی اطلاعات کامل درباره‌ی مقصد سفر

رزرو و اجاره‌ی ویلا و خانه

مدیریت برنامه‌ی تعطیلات آخر هفته

مدیریت گردش در مقصد سفر

رزرو اسپا و ماساژ در مقصد سفر

مدیریت تفریح و ورزش مانند گلف و تنیس در مقصد سفر

اجاره‌ی قایق‌های لوکس خصوصی Yacht یا هلی‌کوپتر شخصی

تبدیل و تهیه‌ی ارز مقصد سفر

هماهنگی با سایر مسافران و همراهان