آخرین مطالب

خدمات کانسیرج سرویس چگونه مراسم شما را دگرگون می‌کند؟

خدمات کانسیرج سرویس چگونه مراسم شما را دگرگون می‌کند؟

خدمات کانسیرج سرویس چگونه مراسم شما را دگرگون می‌کند؟

تصور کنید تصمیم گرفته‌اید یک مراسم بسیار مهم را در یکی از ‌های مجلل برگزار کنید. این مراسم می‌تواند جشن عروسی یا نامزدی، کنگره و سمینار کاری و علمی و… باشد. حالا باید از کجا شروع کنید؟

چنین مراسمی به هماهنگی‌های زیادی نیاز دارد و اگر کوچک‌ترین جای کار خوب پیش نرود، نتیجۀ نهایی با آن چیزی که در نظر داشته‌اید فاصلۀ زیادی خواهد داشت. شما نیاز دارید لیستی از کارهایی که باید پیش از شروع مراسم انجام شود تهیه کنید و همچنین مطمئن شوید ترتیب اتفاقات و پذیرایی در حین آن، بی‌عیب و نقص انجام خواهد شد.

  آیا باید تمام این مسئولیت را به تنهایی به عهده بگیرید؟

نه! راه‌حل شما استفاده از خدمات کانسیرج سرویس است.

کانسیرج سرویس کدام هماهنگی‌ها را انجام می‌دهد؟

شما باید به مسئول کانسیرج سرویس مراجعه کنید و فهرستی از خدمات‌شان را درخواست کنید. این فهرست معمولاً شامل کارهای ریز و درشتی است که برای انجام هر مراسم لازم است انجام شود. شما با بررسی این فهرست دید بهتری از روند برگزاری جشن پیدا خواهید کرد و می‌توانید جزئیات دلخواه خود را به آن اضافه کنید.

آیا در نظر دارید چیدمان و دکوراسیون خاصی اجرا شود؟

نیاز به گل‌آرایی محیط دارید؟

باید تنظیمات سیستم صوتی و نورپردازی سالن تغییر کند؟

منوی نوشیدنی، غذا و دسر به خصوصی مد نظر دارید و نیاز است از قبل آن را هماهنگ کرده و سفارش دهید؟

مهمانان ویژه‌ای دارید که می‌خواهید آنها را با اتومبیل لوکس از فرودگاه تا محل برگزاری مراسم آورده و سپس برگردانید؟

شما می‌توانید  تمام موارد بالا و هر سفارش دیگری را که داشته باشید با کانسیرج سرویس هماهنگ کرده و انجام آن وظایف را به این بخش بسپارید.

استفاده از خدمات کانسیرج سرویس برای برگزاری مراسم چه مزایایی دارد؟

بزرگترین امتیاز این است که خیال شما بابت انجام امور راحت می‌شود! تصور کنید بخواهید به شخصه به همۀ مراکز خدماتی سر بزنید و تمام سفارش‌ها و پیگیری‌ها را انجام بدهید! حتی تصورش هم ممکن است باعث شود سرگیجه و اضطراب بگیرید!

شما به عنوان برگزار کنندۀ مراسم یا جشن دغدغه‌های بسیاری دارید که نمی‌توانید انجام آنها را به شخص دیگری بسپارید. پس لازم است ذهن خود را از وظایفی که در حیطۀ عمل کانسیرج سرویس است خالی کنید. در این حالت مطمئن می‌شوید کارها به نحو احسن و به موقع انجام می‌شوند و شرکت‌کنندگان مراسم از آن رضایت خواهند داشت.

بخش کانسیرج سرویس معمولاً با بهترین مراکز خدماتی شهر طرف قرارداد هستند و می‌دانند نیاز و خواستۀ شما را به کدام یک از آنها بسپارند. به طور مثال، شما ممکن است تمایل داشته باشید در مراسم خود فقط غذاهای بین‌المللی سرو کنید، اما بهترین سرآشپزهای موجود در این زمینه را نشناسید. اینجاست که خدمات کانسیرج سرویس امتیاز دیگری کسب می‌کند و به شما اطمینان می‌دهد منوی دلخواه‌تان درست به همان شکلی که سفارش داده‌اید و توسط بهترین سرآشپز بین‌المللی در دسترس آماده خواهد شد.

با این توضیحات اجمالی حتماً متوجه شده‌اید که مزیت استفاده از خدمات کانسیرج سرویس چیست و استفاده از آن چطور برگزاری مراسم‌ها را متحول می‌کند.

No Comments

Post A Comment