آخرین مطالب

چه کسانی باید از کانسیرج سرویس استفاده کنند؟

چه کسانی باید از کانسیرج سرویس استفاده کنند؟

چه کسانی باید از کانسیرج سرویس استفاده کنند؟

خدمات کانسیرج قادر به پوشش جنبه‌های گوناگون زندگی شماست و با محول کردن این وظایف به شرکت‌های فعال در این حوزه می‌توان وقت آزاد بیشتری پیدا کرد. از برنامه‌ریزی برای تعطیلات و رزرو هتل‌ها گرفته تا کارهای ساده و روزمره‌ای مثل پیدا کردن یک نظافتچی خوب، ثبت نام در بهترین سالن ورزشی، خرید هدیه برای عزیزان و … .

 

پیدا کردن متخصصان برجسته

آن دسته از کسانی که به دنبال بهترین متخصصان برای انجام امور مختلف هستند هم می‌توانند به تجربه شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کانسیرج تکیه کرده و بدون کوچک‌ترین نگرانی سفارش پیدا کردن یک نیروی زبده را به آن‌ها بدهند.

تهیه بلیت‌ رویدادها حتی بعد از اتمام بلیت فروشی

گاهی اوقات در زمان مناسب از برگزاری رویدادهایی مثل کنسرت موسیقی، اکران فیلم، تئاتر، مسابقات حساس ورزشی و … مطلع نمی‌شوید. در چنین مواقعی می‌توان از قدرت چانه‌زنی و ارتباطات گسترده و خاص شرکت‌های کانسیرج استفاده نمود و اقدام به تهیه بلیت‌ کرد.

برون‌سپاری امورات روتین و وقت‌گیر

بعضا افرادی که ترجیح می‌دهند استفاده بهینه‌تری از وقت خود نمایند ترجیح می‌دهند انجام امورات ساده و روزمره و سایر وظایف مشابه را به شرکت‌های کانسیرج محول کنند. حتی افراد طبقه متوسط هم به اهمیت و فواید سپردن کارها به چنین شرکت‌هایی واقف شده و تمایل بسیار زیادی به استفاده از خدمات آن‌ها پیدا کرده‌اند.

طبیعتا با شتاب گرفتن زندگی در عصر حاضر همه افراد به شیوه‌های مختلف به دنبال فرار از کارهای ضروری اما پر زحمت و و وقت‌گیر هستند. ساعت‌های طولانی کار کردن، بچه‌داری، شرکت‌ در مراسم اجتماعی و … باعث شده انجام امور مذکور بیش از پیش دشوار شود. اگر شما هم جز افراد پر مشغله هستید توصیه می‌کنیم با مراجعه به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات کانسیرج، ذهن‌تان را از دغدغه انجام چنین اموری رها کنید.

 

راحتی و رفاه بیشتر هنگام مسافرت

خدمات کانسیرج برای آن دسته از افرادی که به واسطه نوع کار خود همواره در مسافرت به سر می‌برند، ضرورتی اجتناب ناپذیر محسوب می‌شوند. تسهیل پروسه ورود و مستقر شدن در یک شهر جدید تاثیر بسزایی در راحتی تاجران یا ماموران تجاری شرکت‌ها خواهد داشت. برای مثال پیدا کردن سرویس حمل و نقل مناسب و جلوگیری از اتلاف وقت در ترافیک سنگین شهرهای بزرگ اهمیت بسیار زیادی برای این دسته از افراد دارد. قطعا استفاده از تاکسی، مترو و سایر گزینه‌های مشابه راهکار مناسبی در شهرهای بزرگ نیست؛ به همین خاطر شرکت‌های کانسیرج خدماتی مثل هلی‌کوپتر یا جت‌های شخصی را برای رفت و آمد پیشنهاد می‌کنند.

 

ساده‌تر کردن تصمیم‌گیری

گاهی اوقات که با استفاده از تلفن هوشمندتان به دنبال یک مکان برای خوردن ناهار یا شام هستید، با هزاران مکان مختلف روبه‌رو می‌شوید. در ابتدا تصور می‌کنید چه خوب است که تکنولوژی انجام چنین اموری را بیش از پیش ساده کرده است. اما هنگام تصمیم‌گیری برای انتخاب یکی از این گزینه‌ها، حسابی کلافه خواهید شد. به سمت یکی از غذاخوری‌ها راه می‌افتید؛ بعد از 30 دقیقه پیاده‌روی و رسیدن به مکان مورد نظر متوجه می‌شوید که غذاخوری مذکور 3 ماه پیش بسته شده است!‌ در چنین مواقعی خدمات کانسیرج به یاری شما آمده و بعد از اطلاع دقیق از نیازهای شما، تعدادی محدود از بهترین گزینه‌ها را پیشنهاد می‌دهند.

No Comments

Post A Comment